Witam serdecznie wszystkich odwiedzających :)

środa, 9 kwietnia 2014

Wybrani

Autor: C.J. DaughertyGdy wszyscy wokół kłamią, komu zaufasz?

Świat Allie legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginął, a ona została aresztowana – kolejny raz. Rodzice podejmują desperacką decyzję o wysłaniu dziewczyny do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria nie jest jednak zwyczajną szkołą. Panują tu dziwne zasady, a uczniowie to w większości bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia Cimmeria skrywa mroczny sekret. Czy w jego odkryciu pomoże dziewczynie przystojny Sylvain? A może outsider Carter?

Jaką tajemnicę kryje historia rodziny dziewczyny? Kim tak naprawdę jest Allie?


Wybrani to pierwsza część bestsellerowej sagi. Książka jest skazana na sukces, przepis na niego doskonale zna brytyjska redaktorka Wybranych, która odkryła również Stephenie Meyer (autorkę kultowego Zmierzchu). Dotychczas prawa do wydania Wybranych zostały sprzedane do 18 krajów.

źródło opisu: http://otwarte.eu/books/wybrani/

źródło okładki: http://otwarte.eu/books/wybrani/


Wow. Dawno już mnie, tak żadna książka nie wciągnęła jak ta. Od pierwszych kartek czyta się ją z zaparciem tchu. Jak najszybciej chce się przewrócić kolejną kartkę, by dowiedzieć się co jest dalej. Bardzo mi się podobała. Teraz sięgam po jej drugą część i mam nadzieje, że będzie utrzymana w podobnym klimacie.

Brak komentarzy: